Domů
/
Recenze

Zpětná vazba od našich zákazníků

Zanechte svůj názor

Vynikající servis od okamžiku aplikace až po návrat vozu. Škoda Fabia byla doručena včas na uvedenou adresu. Citlivý personál, vždy v kontaktu a v případě potřeby připraven pomoci. Doporučuji to všem.

Moje rodina a já jsme si poprvé pronajali auto. Měla jsem několik fobií: porucha automobilu na silnici, špinavý opotřebovaný interiér, vůně a prach v autě (máme malé dítě), orientace na evropských silnicích atd. Proto se při rezervaci automobilu snažili hledat auto ne starší než rok. Nalezení správného auta je samostatným příběhem času a nervů. Proto jsme se rozhodli ne rezervovat předem, ale rozhodnout se na místě s autem (abyste se mohli podívat na auto a majitele). Hodně štěstí nás předběhl při třetím pokusu. Zcela nový Rapid 2019, nejčistší salon, nádherná dívka na výstavě a tram-param, dětská sedačka Romer (auto-maminky mi rozumějí). Celkově jsem obdivovala pozornost společnosti ve formě přikrývky!!!, lízátka!!!, ubrousků a můj manžel - jeho technické vybavení. Nevšimli jsme si, jak jsme odjeli téměř 2 000 km za týden, jarní Evropa je nádherná. Leno, hodně štěstí, uklizené zákazníky, vývoj. A omlouvám se za spoustu hloupých otázek brzy ráno)))))

Zcela nová Corolla, rozumné ceny, super-servis, spousta informací v odkládací schránce, za 50 eur jsem se cítil jako nebeský, jste opravdu cool!

Kluci, děkuji za vaše pozitivní emoce! Cestovali s kamarádkami. Na radu přátel si od vás vzali auto !!! Strojek je nový, dobře upravený, plný tank, ubrousky a sladkosti se také usmály. Ještě jednou děkuji za návrh skvělé trasy a v odkládací schránce jsem našla všechna doporučení, kde se najíst. Dlouhá životnost vašeho podnikání a prosperita !!! Pokud se štěstí usměje zpět do Prahy, obrátím se na vás, doufám, že se nezkazíte. Všem cestovatelům pouze jasné a pozitivní emoce!!!!

Alexandre, děkuji za riskantní a čisté auto! Často cestuji za prací do Evropy, mám bohaté zkušenosti s pronájmem aut. Poprvé žádné stížnosti na auto. Všechno nejlepší, kámo!

Proč v hodnocení nejsou žádné hvězdy? Není čas psát dlouhou recenzi, takže šest z pěti hvězdiček. Šestá hvězda pro kompletní sadu automobilů, styl, který jsem nikde jinde neviděl)))))))))))))))))))))

Líbánky))) Česká republika! Rakousko! Německo! Polsko! Maďarsko! - Díky Auto Avenue za skvělé nové auto. Bylo pro nás důležité, aby naše emoce nezakrývaly nic. Udělali jste to, jsme šťastní !!! Byla to úžasná cesta.

Nejlepší půjčovna aut! NEJLEPŠÍ!!!

Vzali auto v únoru 2019 na 4 dny, pak vydrželi další dva. Účelem výletu jsou hrady a skály České republiky a Německa. Je to škoda na začátku počasí bez štěstí. Silnice jsou dobré, proto nejsou únavné. Saské Švýcarsko bylo nejvíce ohromeno, výhledy jsou dech beroucí, Hluboká nad Vltavou byla velmi působivá. Doufám, že přijdu znovu. Až příště vezmeme větší auto, Yaris je příliš mal na čtyři. Jinak je vše v pořádku, děkuji moc!

Vybrali si Škoda Rapid z Ruska, vyřešili všechny problémy telefonicky a jejich očekávání byla plně splněna. Zástupce společnosti Alexander poskytoval radu po celou dobu pronájmu, auto je nové, čisté, žádné stížnosti, dobře udělané! Pokračujte, a já se s vámi nerozloučím!

V životě jsem si pronajal auto vícekrát - v Rusku (jako náhrada za opravu) a v dalších zemích - Černá Hora, Turecko, Kréta, Itálie, Srbsko, Mexiko. Bylo to vždy vzrušující - zda by klamali, a poněkud byrokracie (pokud jde o dokumenty). A co je nejdůležitější, v turistické sezóně jsem musel hledat agenturu předem a rezervovat si ekonomickou variantu - nechci se potěšit a raději utratit peníze za něco jiného. Na této dovolené s velmi blízkými přáteli se nápad jít na hrad Pernstein náhle objevil najednou ve 20:30 v pátek (právě v prvních dnech srpna 2019) - navíc chtěli udělat výlet ráno následující den - to je v sobotu a vezměte si auto jen na jeden den. Začali se hrabat v síti - možnosti - téměř nula - nebo zbytečné předvádění - například BMW 5 za 185 EUR, ale nejčastěji slyšeli / četli pouze odmítnutí - malá auta, jako jsou i20 Hyundai, Škoda Fabia atd. - Ne, každý je rozebrán. Ačkoli ne, budu přesnější - v naprosté většině případů agentury jednoduše nereagovaly pozdně v pátek večer, přinejlepším - dopis, v němž se uvádí, že objednávka byla přijata a vedoucí nás v nejbližší době kontaktuje (z jedné společnosti, kterou v sobotu v 10 hodin ráno upřímně kontaktovali). Bez naděje napsali v autopůjčovně Auto Avenue (Praha). Manažer Alexander okamžitě odpověděl - po 3 minutách zpětným hovorem přes mobilní telefon (aby nedošlo k utrácení našich peněz za hovory při roamingu). Přesto, že podle našich požadavků nebylo auto okamžitě nalezeno, nevzdal se pokusu o pomoc a po 40 minutách nám bylo nabídnuto úžasné nové Toyota Yaris. Ukázalo se, že mi stačilo poslat mu fotografii pasu, víz, práv a registračních údajů v Rusku, abych mohl vypracovat smlouvu a už v 9:50 byl v našem hotelu kosmetický stroj - skvělý kůň pro nás čtyři. Vybral jsem plné pojištění - plus 34% nákladů na náš jednodenní pronájem - a vklad (v hotovosti) činil pouze 200 eur. Vzhledem k tomu, že bylo obtížné předvídat možnost nalezení zaručeného místa na placeném parkovišti v blízkosti našeho hotelu a v hotelu to stálo 24 EUR, pro nás byla velkou výhodou možnost pronajmout si auto manažerovi večer - kluci pracují pro klienty od 7:00 do 21:00 - právě jsme dorazili do našeho hotelu a po kontrole jsme obdrželi zálohu zpět - ne 30 dní čekajících na odstranění bloku z autorizovaných prostředků na kartě ... Stručně - hodnocení mých a mých přátel je 10 bodů a 10 možných!
plusy:
efektivita, flexibilita, vstřícnost, poctivost, ochota zohlednit všechna přání klienta.
nevýhody:
nemůžete kouřit v autě, rozmazávat vnitřní předměty mastnotou, alkoholem nebo zvracet, nemůžete jej použít na dně řeky ani v terénu, nemůžete se opít narazit do sloupu nebo nechat klíče a dokumenty v autě ... Zkrátka mínus

Ukázalo se, že velmi rychle si pronajal auto, a TOYOTA YARIS 2019 a jen 10k najetých kilometrů. Zcela nové auto, při pohledu na jejich stránky, mají všechna auta svěží. Interiér je čistý, ne kouřový. vše obecně je prvotřídní. Plné pojištění plus cestování po všech zpoplatněných silnicích Evropské unie, což je velmi výhodné. Zpočátku jsme plánovali jet z Prahy do Českého Švýcarska, ale na radu Alexandra (majitele služby) jsme šli do Saského Švýcarska a neztratili ... Měli jsme skvělý čas!

Pronajal jsem si vůz Toyota Yaris od 10/07/2019 do 10/09/2019, ujel jsem 1 179 km na silnicích v České republice, Německu a Rakousku a navštěvoval 8 měst, byl potěšen zařízením, přístupem společnosti, online podporou, cenami a podmínkami! Sledoval jsem trh po dlouhou dobu a uvědomil jsem si, že zde jsou nejlepší podmínky pro klienta. Byl jsem velmi potěšen, určitě vás znovu kontaktuji!

Děkuji Alexandrovi za pozornost a profesionalitu. Při cestování vždy bereme auto, takže je tu něco, co porovnat. Auto bylo téměř nové s ujetým kilometrem pouhých 4 000 km. Cena byla příjemně potěšena ve srovnání s cenami podobného automobilu od mezinárodních síťových společností. Dodávka a příjem stroje proběhla hladce, rychle a bez problémů. Doporučím to svým přátelům a při své další návštěvě využiji své výhody. Hodně štěstí a prosperity!

Službu této společnosti jsem využil v druhé polovině září 2019. Auto bylo přivedeno na místo, které mi vyhovovalo, všichni byli řečeni a ukázáni. Doporučovali místům k návštěvě: kavárna (kde se vaří lahodně), turistická místa (opravdu krásná). Auto Toyota Yaris, čisté, dobře upravené, ani náznak poruchy jakékoli jednotky, všechno funguje jako hodiny. Jeli autem se společností čtyř lidí v České republice a to nejen. Vrátil auto na letišti v Praze, což je velmi výhodné. Byl jsem velmi potěšen kombinací spotřeby paliva a pohodlí auta. Určitě se zase obrátím na Alexandra. Při druhé návštěvě České republiky 😊

Před cestováním, po prostudování velkého počtu míst a porovnání podmínek, volba padla na Auto avenue. A jsem z toho velmi šťastná. Optimální podmínky pronájmu, čistý interiér. Mimochodem, dostala jsem nové auto - Toyota Yaris, které mi bylo pronajato jen jednou. Tachometr byl 900 km, zdvojnásobila jsem to. Příjemným bonusem bylo, že pronajímatel - Alexander se stará o své klienty, na silnici byla v kabině dokonce voda. Najednou pěkné. Také mohou namontovat auto do vašeho hotelu a poté si ho vyzvednout po předchozí dohodě. Jste vždy v kontaktu a jste připraveni pomoci s výstavbou trasy a sdílet užitečné informace o parkovištích.

Radím všem tuto půjčku. Alexander je velmi vstřícný a příjemný člověk! Přinesl auto včas, jak bylo dohodnuto. Doručeno zbrusu nové auto, hned z prostoru pro cestující. Poprvé seděl za krabicí automatický stroj - vše vysvětlil a ukázal. Návrat bez problémů, vše je rychlé a jasné. Skvělé!

Mám bohaté zkušenost s pronájmem aut v Evropě, a to nejen. Obvykle si vezmu auto od známých distributorů na trhu. Zcela náhodou jsem uviděla návrh na pronájem nových automobilů, s podáním na vhodné adrese pro mě, s přiměřenou částkou zálohy (která je vrácena ihned po vrácení auta), se rozhodla opustit žádost. A pak (velmi rychle) Alexander odpověděl. Jeho práce je jasná, rychlá a uctivá. Všechno bylo včas. Auto je nové, čisté. Alexander je v kontaktu a je připraven pomoci. Všechno bylo perfektní a nálada odpovídajícím způsobem. Úspěch ve vašem podnikání !!! A vrátíme se k vám.

Vynikající služby, profesionalita a dochvilnost,rozumí klientovi. Auto bylo s ujetým kilometrem 5 km, 2019. Díky Alexandru a Eleně. Úspěšné podnikání pro vás! Sergey

Když jsme plánovali výlet do Prahy, rozhodli jsme se rezervovat si vůz předem. Opravdu se nám líbilo, že stránka představuje velké množství automobilů s pokročilým vybavením a jsou pojištěna slavnou společností Kooperativa. Rozhodli jsme se pro Toyota Yaris 2019. Také se mi líbilo, že v ruštině je 24-hodinová podpora, což nám umožnilo zůstat v klidu, že by nám kdykoli pomohli (což je velmi důležité). Také placené české dálnice jsou obrovským plusem. Auto bylo do hotelu doručeno v přesně určenou dobu, s plnou nádrží benzínu a mimochodem, můžete jet neomezeným počtem kilometrů. Auto samotné je nové, čisté, všechno fungovalo perfektně. Voda, ubrousky byly poskytovány zdarma) Díky vám jsme mohli vidět nejen Českou republiku, ale také Rakousko a Německo. Vše se nám líbilo úplně, nyní víme, kam se obrátit a kdo poradit, až příště naplánujeme výlet.

Zanechte svůj názor